Harry Potter a Relikvie smrti

6. července 2010 v 14:33 | ^^Adoška^^ |  Movie
Harry Potter
Sedmé a poslední :-( pokračování Harryho Pottera bude rozděleno do dvou filmů. Ten první přijde do kin 18. listopadu 2010. Už teď se ale můžeš mrknout na trailer!
První část začíná, když se Harry, Ron a Hermiona vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti - viteály. Spoléhat musí jen sami na sebe a to víc než kdy dříve, protože jim už profesoři nepomohou abudou také bez ochrany profesora Brumbála

Mezitím se svět kouzelníků stal nebezpečným místem pro všechny nepřátele Pána zla. 
Voldemortovi smrtijedi kontrolují ministerstvo kouzel i Bradavice a terorizují a zatýkají všechny, kteří se jim postaví.

To nejcennější, co Voldemort chce, ale stále hledají!Vyvolený se stal loveným. Smrtijedi hledají Harryho všude, aby ho podle příkazu Voldemorta přivedli....živého. Harryho jedinou nadějí je, že najde viteály dřív, než Voldemort najde jeho. 

Při pátrání po viteálech objeví starý a téměř zapomenutý příběh - legendu o relikviích smrti. A pokud je legenda pravdivá, 

mohl by Voldemort získat neomezenou moc a sílu, po které touží. Harry netuší, že jeho budoucnost byla rozhodnuta v minulosti, v ten osudný den, kdy se stal "chlapcem, který přežil". Harry Potter je každý den blíž k úkolu, na který byl připravován od prvního dne, kdy vstoupil do Bradavic: poslední bitvu s Voldemortem.

Premiéra: 18.11.2010
Žánr: fantasy / dobrodružný / rodinný
Režie: David Yates
Hrají: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Alan Rickman, Maggie Smith

zdroj:Bravo
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
sdefgb